Projekt

Niezapomniane przyjęcia, zachwyceni goście, rodzinna atmosfera podczas każdego posiłku…
Opowiedz nam o tym, jaka jest kuchnia Twoich marzeń.

Nasze indywidualne podejście owocuje niebanalnymi projektami, dostosowanymi do Twoich potrzeb. Gwarantujemy trwałe meble i niezawodny sprzęt AGD, który będzie fundamentem Twojej funkcjonalnej kuchni.

Kuchnia jest sercem Twojego domu i zasługuje na wyjątkową aranżację.
Zadecyduj, w jakiej kuchni poczujesz się wolny, zrelaksowany, po prostu szczęśliwy.

Perfekcyjnie zaprojektowana przestrzeń pobudzi Twoją wyobraźnię i wywoła wyłącznie pozytywne emocje. Każdego dnia możesz olśniewać i zaskakiwać swoich najbliższych, nie tylko podając przepyszne dania, ale niezwykle sprawnie przygotowując posiłki wraz z kuchnią Nolte.

Projekt i wizualizacja

1

Nie projektujemy zwykłej przestrzeni, projektujemy kuchnię dostosowaną do Twoich wyjątkowych potrzeb. Zdefiniujemy Twój styl i razem stworzymy projekt indywidualnej, wymarzonej kuchni.

Mało tego! Stworzymy niesamowitą wizualizację, która pozwoli Ci dostrzec to, czego nie mogłeś do tej pory! Korzystając z odpowiedniego programu do grafiki trójwymiarowej, nasz doświadczony projektant stworzy obraz dopracowanej w najdrobniejszych szczegółach kuchni. To już kolejny krok, aby Twoje marzenie stało się realne!

Współpracując z nami, każdego dnia stajesz się częścią projektu i nieustannie nadzorujesz efekty naszej pracy. Przygotowana przez nas kolorowa wizualizacja przyszłej kuchni podlega Twojej bezwzględnej ocenie i czeka na Twoją akceptację.

Wykończenie wnętrza

2

Dbając o najdrobniejsze szczegóły, perfekcyjnie rozplanujemy Twoją przyszłą kuchnię. Ważną kwestią jest odpowiedni rozkład przyłączy, który ma nieocenione znaczenie przy planowaniu rozmieszczenia oświetlenia i sprzętu AGD.

Dołożymy wszelkich starań, byś zostały odpowiednio rozplanowane miejsca, w których wystąpią takie elementy, jak płytki, czy wysokie parapety.

Naszym priorytetem jest dokładne określenie Twoich potrzeb.

Oświetlenie

oswietlenie

Nie interesują nas szablonowe rozwiązania i masowa produkcja! Wyróżnia nas kreatywne podejście oraz umiejętność słuchania, które wyrażają się również w doborze Twojego oświetlenia.

Przytulna atmosfera oraz wyjątkowe akcenty są niemożliwe do osiągnięcia bez odpowiednio dobranego światła. Oświetlenie wpływa także na Twoje samopoczucie i jest kluczowe dla optymalnego oświetlenia stanowiska pracy.

Najnowocześniejsza technika zapewni Ci przyjemne i delikatne dla oczu światło, które skutecznie podkreśli atuty Twojej kuchni.

Dobór sprzętu AGD

yotube-image

Gwarantujemy nie tylko trwałe meble, ale także niezawodny sprzęt AGD, który będzie fundamentem Twojej funkcjonalnej kuchni. Od tej pory podczas pieczenia i gotowania poczujesz prawdziwą radość i spełnienie

Oferujemy inteligentne planowanie kuchni oraz wysokojakościowe urządzenia do zabudowy takich marek jak Miele, Siemens, Bosch oraz Blanco.

Ponadto oferujemy znaną i cenioną luksusową niemiecką markę sprzętu AGD – Gaggenau, która cieszy się ogromnym zaufaniem ze względu na niezawodność, starannie dobrane materiały, wysoką wydajność oraz artystyczny i gustowny design.