Spójrz na świat z perspektywy dziecka
i zacznij marzyć!

Znajdź w sobie dziecięcą wiarę w to, że wszystko jest możliwe oraz obudź marzenia nieznające granic. Tak jak dziecko, dzięki swojej pomysłowości i spontaniczności spełnia swoje marzenia, tak Ty urzeczywistnij kuchnię swoich marzeń!

Innowacje

3

Sekret możesz powierzyć najbliższej osobie, a my zdradzamy go właśnie Tobie! Naszym kluczem jest wytrwała realizacja marzeń, nieustanne doskonalenie się w każdym momencie oraz ciągłe ulepszanie projektów i rozwiązań.

Dokładamy wszelkich starań, aby Twoja kuchnia wyróżniała się kreatywnymi rozwiązaniami i perfekcyjnością. Dotyczy to zarówno funkcjonalności kuchni, jak i jej designu. Nie bez powodu słyniemy z wysokiej innowacyjności.

Postęp to piękno, a pomysły są podstawą osobowości. Pragniemy, aby Twoja kuchnia była jej wyrazem.

Nasza innowacyjność jest nierozerwalnie związana z najnowszymi technologiami i odkrywczymi rozwiązaniami technicznymi.

Jakość wykonania

3

Perfekcyjne wykonanie jest gwarancją najwyższej jakości, która przekłada się na długie lata satysfakcji z użytkowania praktycznej i niezawodnej kuchni. Dokładna i specjalistyczna obróbka została opatrzona prestiżowym znakiem „Made in Germany”.

Powierzchnie i krawędzie są doskonale zoptymalizowane dzięki w pełni automatycznym, sterowanym komputerowo maszynom.

Stworzony produkt zostaje poddany wykończeniu przez wyspecjalizowanych pracowników, czego efektem są doskonałe i dopracowane w każdym szczególe meble. Tutaj nie ma miejsca na przypadek lub niedociągnięcia.

1

Naszą firmę charakteryzuje wysoka umiejętność słuchania Klientów, dzięki czemu zawsze dostosowujemy się do Twoich indywidualnych potrzeb!

Z myślą o Twojej satysfakcji prezentujemy kuchnie Nolte Küchen, które charakteryzują się specjalistyczną i dokładną obróbką, opatrzoną znakiem „made in Germany”.

Pragniemy, aby Twoja kuchnia pasowała do Ciebie pod każdym względem!

Dla Twojego komfortu specjalizujemy się w meblach kuchennych na wymiar. Oferujemy szeroki wybór unikalnych mebli oraz nietypowe i niezwykle funkcjonalne zabudowy!

2

Nie bez powodu firma Nolte jest kojarzona z trwałością i najwyższą jakością swoich wyrobów. Spośród konkurencji wyróżniamy się innowacyjnością oraz indywidualnym podejściem do Klienta.

Wieloletnie doświadczenie, obecność na międzynarodowych, prestiżowych targach wnętrz oraz stałe monitorowanie rynku, umożliwiły firmie Nolte nawiązanie współpracy z najlepszymi producentami, działającymi na europejskim rynku.

Gwarancja

4
Nasze kuchnie nie podlegają normom, to my wyznaczamy standardy i wzorce!
Mając na uwadze Twoje poczucie komfortu, gwarantujemy 5 lat gwarancji.

Pragniemy wynagrodzić zaufanie, jakim nas obdarzyłeś, dlatego zapewniamy najdłuższe na rynku zabezpieczenie, które się przekłada na Twoje poczucie bezpieczeństwa.

Ochrona Środowiska

4
Oferując meble kuchenne na wymiar, stale pamiętamy o środowisku naturalnym.

Prezentujemy innowacyjne meble kuchenne producenta Nolte Kuchen, który jako pierwszy w Niemczech uzyskał obie pieczęcie środowiskowe zrównoważonej gospodarki leśnej. Firma Nolte od września 2010 roku posiada certyfikaty PEFC® i FSC®. Ponadto od stycznia 2012 roku Nolte Kuchen pobiera wyłącznie certyfikowany zielony prąd, pochodzący z energii wodnej w Renie.

Dzięki nam urządzając kuchnię swoich marzeń, wspomagasz środowisko!

Produkcja

5

Nasze kuchnie cechuje wysoka trwałość i niepowtarzalność. Aby w pełni spełnić Twoje oczekiwania, wszystkie kuchnie Nolte są produkowane wyłącznie w Niemczech.

Główna siedziba Nolte Kuchen znajduje się w Lohne, w mieście, które powszechnie uważane jest za światową stolicę kuchni.

Nasze kuchnie są idealnym dowodem na perfekcję, precyzję i wytrzymałość niemieckiej produkcji.

Jednakże w poszukiwaniu swojej wymarzonej kuchni, nie musisz wyruszać w daleką podróż. Siedziba naszej firmy jest o wiele bliżej, niż Ci się wydaje. Znajdziesz nas w Opolu w domEXPO, w Błękitnej Wstędze a także w miejscowości Rzepcze!