Piękno tkwi w szczegółach

Dodaj smaku swojej kuchni i zadbaj o każdy detal. Nasze nowoczesne i kreatywne rozwiązania gwarantują trwałość i wysoką funkcjonalność Twojej kuchni.

Czy zdawałeś sobie sprawę z tego, że rozmieszczenie każdego elementu
w Twojej kuchni NIE jest przypadkiem?

Taka jest prawda! Kuchnia to przestrzeń, w której wszystko powinieneś znaleźć „pod ręką”. I właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie oryginalne, niepowtarzalne rozwiązania!

Zarówno klasyczne, jak i nowoczesne aranżacje kuchni wymagają wyrazistych akcentów, dzięki którym cała przestrzeń nabierze indywidualnego charakteru i odzwierciedli Twój wyjątkowy styl.

Gwarantujemy doskonałe wykończenie najważniejszego miejsca w Twoim domu. Stawiamy na funkcjonalność w dobrym stylu.

Delikatnie i cicho

yotube-image
Trzaskające szafki i szuflady odchodzą w zapomnienie! Od tej pory wszystkie Twoje drzwiczki będą zamykać się delikatnie i bezgłośnie.

Dzięki samoczynnemu wciąganiu każda z Twoich szuflad zamyka się niemalże automatycznie. Poznaj prawdziwie ciche zamykanie!

Komfortowa organizacja

yotube-image
Odpowiednio rozmieszczone zapasy, naczynia, przybory kuchenne, a nawet sztućce są gwarancją wysokiej funkcjonalności i komfortu pracy.

Dopracowaliśmy do perfekcji wyższą szkołę projektowania kuchni, tak aby nie stracić nawet najmniejszej ilości miejsca oraz aby wszystko miało swoje miejsce i nic nie przeszkadzało.

Od bloku na noże, po uchwyty na butelki – nasze systemy organizacji zapewniają porządek i ułatwiają Twoją pracę.
Poznaj doskonałą formę organizacji przestrzeni.

Perfekcyjne wykorzystanie miejsca

yotube-image
Doskonała organizacja miejsca zamieni nawet najmniejszą przestrzeń w wysoce funkcjonalną kuchnię, która stanie się ulubionym miejscem Twojej rodziny.

Wygospodarowanie nawet 15 cm więcej miejsca w pomieszczeniu przekłada się na przeszło 32% więcej miejsca do przechowywania.

Skutecznie wykorzystujemy dostępną przestrzeń aż do ostatniego narożnika!

Szczelność

4

Pragniesz ostatecznie uwolnić się od wycierania zbierającego się w szafkach kurzu?

W trosce o Twój komfort oferujemy szafki, posiadające w standardzie specjalistyczną uszczelkę z polipropyleny. Dzięki niej, Twoje półki zamkną się tak szczelnie, że nie przedostaną się do nich nawet drobinki kurzu.

Proste i przyjemne sortowanie odpadów

yotube-image
Sortowanie śmieci i odpadów nigdy nie było prostsze!

Specjalnie wydzielona przestrzeń oraz szeroki wybór pojemników na śmieci sprawią, że segregacja będzie czymś naturalnym. Dodatkowo, nawet gdy masz pełne ręce, nowoczesne pojemniki na odpady otwierają się niemal automatycznie – poprzez delikatny nacisk kolana.

Obciążenie aż do 80 kg

yotube-image

Gwarantujemy komfortową i stabilną pracę przy największych obciążeniach przez długie lata!

Oferujemy największe osiągalne na rynku obciążenie szuflad – aż do 80 kg! Twoje szuflady, pomimo maksymalnego obciążenia, na długie lata zachowają swój pierwotny kształt, pełny wysuw oraz niezawodną funkcjonalność.

Wykonanie blatów

3

Dopasowany blat kuchenny, poza wytrzymałością, powinien wyróżniać się eleganckim wyglądem i designem.

O niepowtarzalnym stylu decyduje m.in. jego powierzchnia, krawędzie oraz boczna obudowa. Nasze blaty wyróżniają się doskonałą harmonią między wyglądem, a dotykiem oraz łatwą pielęgnacją i maksymalną trwałością.

W bogatej ofercie naszych wzorów z pewnością znajdziesz odpowiedni blat dla siebie.

Chromowe lub szklane wykończenia

yotube-image
Twoja kuchnia zalśni luksusowym blaskiem, dzięki szklanym i chromowanym wykończeniom.

Nasze szuflady są wyposażone w nowoczesne listwy chromowane, które skutecznie podnoszą elegancję i standard nie tylko Twoich mebli, ale i całego pomieszczenia.

Bez uchwytów

3

Idealnie gładka powierzchnia bez uchwytów, rączek, czy klamek! Fantazyjne i nowoczesne rozwiązanie, oszałamiające niezawodnością i praktycznością, z pewnością ułatwi Twoje codzienne czynności.

Wystarczy lekko nacisnąć, a drzwi, szuflady i fronty natychmiast się otworzą. Niezawodne i wspaniałe rozwiązanie, które zachwyci każdego domownika i gościa!

Idealne dopasowanie

yotube-image

Brak zbędnych ruchów, wygodne odległości oraz odpowiednie wysokości pracy w jednym miejscu – dopasujemy kuchnię bezpośrednio do Ciebie!

Stawiając na ergonomię, dbamy o to, by codzienna praca w kuchni była przyjazna dla Twojego kręgosłupa. Drobiazgowo ustalamy ergonomiczne i indywidualne wymiary robocze dzięki wzoru „Matrix 150”.

Oświetlenie szafek – gwarancja maksymalnej widoczności

5

Z myślą o Twojej wygodzie oferujemy praktyczne i eleganckie oświetlenie szafek i wszystkich szuflad.

Dzięki tak innowacyjnemu rozwiązaniu Twoje naczynia i garnki będą oświetlone i widoczne nawet w bardzo wysokich i głębokich na 75 cm przestrzeniach.

Optymalne oświetlenie powierzchni roboczej kuchni jest podstawą Twojego komfortu pracy.

Pozwól sobie na odrobinę inspiracji i fantazji – kuchnię podnoszącą jakość życia!